Центр подології
“Здорова стопа”

Центр подології «Здорова стопа» є одним з перших вузькоспеціалізованих професійних подологічних центрів в Україні. Наш центр – це висококваліфіковані спеціалісти, які постійно вдосконалюють свої знання та навички, найсучасніше професійне обладнання і безпека клієнтів.

?php echo esc_attr( get_field( 'foto' )['alt'] )

Безпека понад усе

Стерилізація проводиться відповідно до наказу МОЗ України №552 від 11/08/2014. Для дезінфекції та ПСО ми використовуємо сертифіковані МОЗ препарати Санікон, Неостерил. Стерилізація виконується паровим методом за допомогою автоклаву Nisea Premium Faro. Усі інструменти зберігаються у крафт пакетах та відкриваються безпосередньо при клієнтові. Також особлива увага приділяється очищенню повітря за допомогою лампи Uv Blaze. Усі прилади, які ми використовуємо для стерилізації, мають санітарно-епідеміологічні висновки. Устаткування, апаратура та матеріали, що використовуються нами для стерилізації інструментів мають свідоцтво про державну реєстрацію та декларацію відповідності. Робота стерилізаційного обладнання перевіряється при кожному завантажені за допомогою термохімічних індикаторів, дозволених для використання в Україні. Під час процедури спеціалісти використовують одноразові засоби індивідуального захисту. Для максимальної безпеки наших клієнтів ми використовуємо сертифіковані одноразові ковпачки Lukas під час подологічних процедур.

 

Історія клініки

Естетика

педикюр, комплексний педикюр, обробка стопи, обробка пальців

Діагностика

дитяча і доросла діагностика стопи, остеопатія

Проблеми нігтів

обробка проблемного нігтя, грибкового нігтя, нігті, що вростають (Аркада, UniBrace, пластина B\S)

проблеми стопи

обробка тріщин, натоптишів, мозолів, видалення бородавок.

Тільки сучасне обладнання

У нашій роботі ми використовуємо лише професійне подологічне обладнання, що характеризується надійністю та якістю. Також максимум уваги приділяємо безпеці наших клієнтів, спеціалістів і центру загалом.

Соціальні проєкти

З метою інформування та просування даних про існування і важливість подології, ми приймаємо активну участь у соціальних проєктах.

Діагностика стоп дітей дошкільного та молодшого шкільного віку

Діагностика стоп дітей дошкільного та молодшого шкільного віку з метою виявлення та попередження патологій стопи та постави опорно-рухового апарату на ранніх етапах.

Переглянути всі

Наші спеціалісти

Оксана Маланчак

Засновниця, провідний подолог

Юлія Динис

Подолог

Ольга Запорожець

Подолог

Дзвенислава Крупій

Подолог

Світлана Припутницька

Подолог

Наталя Дробенко

Подолог

Ірина Поливко

Подолог

Оксана Лазорак

Подолог

Христина Цвігун

Діагност

Світлана Цвігун

Остеопат

Наталя Кубішина

Діагност

Ірина Карп'як

Діагност

Всі спеціалісти

Наші сертифікати

Ми ексклюзивно представляемо бренди