Історія та становлення нашого центру

2006 рік

Ідея створення

Мене звати Оксана Маланчак. Стопи можуть розповісти мені все про свого господаря. Про виснаження в занадто тісному взутті, про надто високі підбори, про заняття спортом, про процедури, що проводяться самостійно в домашній ванній та багато іншого... Я стала подологом, тому що хочу і можу допомагати «втомленим» стопам і тим самим покращувати комфорт життя своїх пацієнтів. Я знаю, що величезна кількість людей, які страждають захворюваннями ніг протягом багатьох років, абсолютно не усвідомлюють, що є хтось, хто може їм допомогти. Так само мало хто знає, що проблеми зі стопою стають причиною інших проблем з усім опорно-руховим апаратом. Як подолог, я можу полегшити страждання, зменшити або повністю усунути хворобливість чи дискомфорт та покращити якість життя своїх пацієнтів. Саме тому в 2014 році після 8 років практики, я заснувала один із перших в Україні і перший у Львові центр подології Здорова стопа.

2014 рік

Подологія об’єднує

У 2014 році «Здорова стопа» стала організатором Міжнародного з’їзду подологів - наймаштабнішої подологічної події, яка об’єднала і змінила сотні подологів з багатьох країн світу. Десятки знайомств, планів, проектів, нових контактів і сотні ідей змінили та продовжують змінювати українську подологію.

2017 рік

Тільки найкраще

У 2017 році ми перші в Україні спільно з podologia.pl почали розвивати тему діагностики стопи. Саме вона є основою основ, коли йде мова про причини багатьох проблем стопи та профілактики захворювань, як стопи так і усього опорно-рухового апарату. Станом на сьогодні у нас 20 партнерських кабінетів по всій Україні.

2020 рік

Безпека понад усе

2020 року центр подології «Здорова стопа» отримує рекомендацію від Асоціації подологів України, як безпечний кабінет. Це додатково підтверджує, що наші клієнти отримують якісні та безпечні процедури.

2021 рік

Ми - сьогодні

2021 рік центр подології «Здорова стопа» - це 5 окремих подологічних кабінетів, 2 кабінети для діагностики стопи, 15 спеціалістів та увесь спектр подологічних послуг. Ми офіційні представники чотирьох великих компаній – podologia.pl, Aarkada, Lukas, Podoland та активно будуємо партнерську мережу в Україні, яка налічує 20 кабінетів діагностики стопи та постави.

Team

Команда спеціалістів

Детальніше