Діагностика стопи, що це??

Діагностика стопи – це дослідження стоп та їх функції за допомогою  професійного комп’ютерного обладнання та традиційних методик. Основним діагностичним обладнанням є комп’ютерна платформа (педобарограф), яка досліджує розподіл тиску та  ділянки перенавантаження стоп, відхилення центру ваги тіла тощо. З допомогою діагностичної платформи ми можемо перевірити навантаження на стопи: стоячи (статика) і під час ходьби (динаміка). У окремих випадках співпрацюємо з лікарями, спеціалістами з неврології, ортопедії та реабілітації опорно-рухового апарату.

Для кого саме комп’ютерна діагностика?

Що ми отримуємо в результаті:

Ми використовуємо найсучаснішу техніку для діагностики, та найважливішим в діагностиці є знання та кваліфікація спеціаліста. І саме тому, ми впевнено гарантуємо якісну, професійну діагностику Вашої стопи та опорно-рухового апарату.

По результатам діагностики стопи, можуть бути рекомендовані індивідуальні ортопедичні устілки. Що це?

Ортопедичні устілки – це устілки, які виготовляються для кожного клієнта індивідуально під потреби його стопи згідно даних отриманих в результаті діагностики стопи та постави. Результати комп’ютерних та традиційний методів, антропометричні вимірювання, ручна робота техніків-ортопедів  роблять наші устілки ефективним для КОЖНОГО через індивідуальний підхід.

Для кого устілки?

Який ефект ми отримуємо від носіння устілок?

Чекаємо на Вас!