Апаратний педикюр – безпека у деталях

Кожен клієнт косметологічного кабінету, студії краси чи кабінету подолога хоч раз в житті задавав собі запитання наскільки є безпечною процедура, що йому надається. Цілком закономірно прийшовши на прийом поставити запитання спеціалісту про дезінфекцію і стерилізацію інструменту і всього до чого ви торкаєтесь.

Поцікавитись яким способом був стерилізований інструмент і яким чином від зберігається. Яку одноразову продукцію використовує спеціаліст і чи дійсно вона використовується лише один раз. Така нескладна процедура, як апаратний педикюр вимагає використання великої кількості одноразових матеріалів, одним з яких є абразивний ковпачок. Як би це погано не звучало, але багато спеціалістів намагаються економити і використовують його два і іноді і більше разів. Є безліч виробників такої продукції, але лише один виробник при розробці ковпачків поставив за мету зробити такий ковпачок, повторне використання якого буде неможливе.

Цей ковпачок втрачає свої робочі характеристики після одноразового використання. Для впізнаваності виробник зробив його яскраво помаранчевого кольору, щоб сам клієнт міг одразу його відрізнити. Запитай свого подолога які ковпачки він використовує. Вимагай безпеки для себе!